صبح دلش درد می‌کند علت را باهم بررسی می‌کنیم و راه‌هایی که ممکن است حالش را بهتر کند امتحان می‌کنیم.

در همین حین می‌گوید که من امروز مدرسه نمی‌رم! و وقتی امیدواری می‌دهیم که حالش بهتر خواهد شد و به مدرسه هم می‌رسد می‌گوید شما منو درک نمی‌کنید!

وَر مشکوک مغزم می‌گوید: دارد بهانه می‌آورد مدرسه نرود. کوتاه نیا!

وَر منعطفم می‌گوید: حالا یک روز هم نرود مدرسه. چی می‌شی؟

وَر منطقی می‌گوید: تازه هفته دوم است که مدرسه‌اش باز شده، راه مدرسه نرفتن را یاد بگیرد هر روز همین بساط است.

وَرهای دیگر هم می‌آیند و نظرشان را می‌گویند  چای قند پهلویشان را می‌خورند.

حالا حالش واقعا بهتر شده و به نظرم می‌تواند به مدرسه برود. اما جلسه می‌گذاریم. ساعت را نشانش می‌دهم و می‌گویم تو همیشه ساعت دوازده تعطیل می‌شوی و خیلی زود به خانه می‌رسی و می‌توانی طبق قراری که داریم کارتن تماشا کنی، با تبلت بازی کنی و با هم خوراکی بخوریم و ناهار و . .

من درک می‌کنم که امروز مریض هستی و نمی‌توانی به مدرسه بروی تا با دوستانت بازی کنی. اما مدتی که در خانه هستی باید در اتاقت استراحت کنی و شاید دارو بخوری و سوپ هم برایت بپزم. و تا ساعت دوازده که بهتر شوی امکان تماشای کارتن یا بازی با تبلت نیست. حالا می‌توانی کمی فکر کنی و تصمیم بگیری.

فکر می‌کند و می‌گوید که به نظرش حالش بهتر است و می‌تواند به مدرسه برود و با شوق لباس‌هایش را می‌پوشد و انگار نه انگار که تا نیم ساعت پیش داشت ناله می‌کرد با خوشحالی از خانه می‌رود.

وَر نگرانم می‌گوید: بچه را فرستادی رفت، اما اگر در مدرسه دوباره دلش درد بگیرد چه؟

می‌دوم دنبال پسر و می‌گویم هر مشکلی داشتی می‌توانی به مربی‌ات بگویی. اگر لازم شد با من تماس می‌گیرد.

می‌گوید حتما و خودش می‌داند و یک کانگورو و یک خرس سیاه را می‌اندازد در کیفش و زیپ را می‌بندد و می‌دود.

وَر نگران استکانش را می‌برد در آشپزخانه و منتظر تماس مربی می‌ماند.

بقیه استکان‌های خالی روی میز است و من تا ساعت دوازده کلی کار دارم!

پ.ن. اگر فرزند پسر دارید و دلتان لباس‌هایی با کیفیت بسیار خوب و قیمت منطقی و رنگ و طرح متنوع می‌خواهد زیر و تن» رفیق خوبی برایتان خواهد شد.

ماجراهای مدرسه

کتاب‌هایی برای قصه‌گویی باباها به انتخاب یک مامان (ویرایش اول)

مدرسه ,می‌گوید ,وَر ,هم ,ساعت ,کنی ,به مدرسه ,کنی و ,ساعت دوازده ,و به ,می‌تواند به

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

angoman11 الان بخر تحویل بگیر دنیای از خوشمزه ها ezamesarbaz غلبه بر افسردگي با طرحواره درمانگر mhrgap سرزمین مهر sitenfun گروه توسعه شایستگیهای حرفه ای معلمان یزد گلدونهـ